Відбулось перше пленарне засідання сесії Олевської міської ради

Відбулось перше пленарне засідання 40 сесії Олевської міської ради, де було розглянуто 39 питань. Розпочалось засідання з державного гімну України. Також присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих захисників України та мирних мешканців, що загинули внаслідок війни росії проти України.

Одноголосно підтримали депутати рішення про надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади. Більшість звертається за допомогою на дороговартісне лікування. Матеріальна допомога виділена 25 особам на загальну суму 250 000 гривень.

Частина проєктів рішень стосувалась надання дозволів на безоплатну передачу інших необоротних матеріальних активів між балансами відділів та установ.

Також депутати затвердили план роботи Олевської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік.

Серед інших також розглядались проєкти рішень про затвердження Програми надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі на 2024 рік, затвердження Програми про сплату членських внесків до асоціацій України на 2024-2025 роки та інші.

Друге пленарне засідання 40 сесії Олевської міської ради планується до кінця поточного року.