Інформаційно-просвітницькі заходи КУ «Центр надання соціальних послуг»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводилась Всеукраїнська  акція «16 днів проти насильства». Працівниками комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Олевської міської ради  були проведені інформаційно-просвітницькі  заходи з метою привернення уваги громадськості до актуальної  проблеми  українського суспільства подолання  насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків,  збільшення розуміння та обізнаності про всі форми насильства, профілактична робота щодо запобігання насильству в будь-якому його прояві та формування свідомості  щодо нетерпимого ставлення до насильства, запобігання вчинення булінгу в освітньому просторі.

Під час акції були охоплені різні категорії населення, а саме: 30 учнів Новоозерянського ліцею; 7 сімей внутрішньо переміщених осіб; 12 сімей які перебувають у складних життєвих обставинах; 1 сім’я опікунів/піклувальників; 3 прийомні сім’ї, 4 дитячих будинків сімейного типу.

КУ «Центр надання соціальних послуг» Олевської міської ради