Концерт з подарунками від Благодійного фонду BGV

Передноворічні свята для дітей завжди оповиті дивом та казкою. Тож з’явилась ще одна нагода порадувати діток Олевської громади.

В Олевському ЦДЮТ відбувся невеликий концерт для дітей наших загиблих Героїв, дітей ВПО, дітей, що проживають у будинках сімейного типу, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах та дітей з особливими освітніми потребами.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова Сергій Лисицький, народний депутат України Арсеній Пушкаренко та депутат Житомирської обласної ради Поліна Алдошина.

Присутні дітки отримали подарунки від Благодійного фонду BGV Геннадія Буткевича.

Концертна програма відбулась за участі вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та дитячих хореографічних колективів.

Щиро дякуємо благодійникам за постійну допомогу та підтримку Олевської громади, а також організаторам заходу за гарні емоції для діток.