Прийняття бюджету на 2024 рік та інші питання другого пленарного засідання сесії

Відбулось друге пленарне засідання 40 сесії Олевської міської ради, де було розглянуто 12 питань. Нагадаємо, перше пленарне засідання відбулось в першій половині грудня.

Головним питанням пленарного засідання стало прийняття бюджету Олевської міської територіальної громади на 2024 рік. Доходи бюджету міської територіальної громади визначено у сумі 374 327 368 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету міської територіальної громади – 369 812 768 гривень та доходи спеціального фонду бюджету міської територіальної громади – 4 514 600 гривень.

Також депутати розглянули Прогноз бюджету Олевської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.

Серед інших було прийнято рішення про визначення вартості харчування та встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти. З 01 січня 2024 року вартість харчування одного дня:

• для дітей віком від 0 до 4-х років – 55 гривень;
  • для дітей віком від 4-х років – 60 гривень.

Розмір батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти в міській місцевості становитиме 60% від вартості харчування на день, у сільській місцевості – 50%.

Варто зазначити, що є ряд категорій осіб, які на 100% звільняються від плати за харчування, зокрема: діти військовослужбовців, ВПО, діти з інвалідністю та ін.

Батькам, які виховують 3 і більше дітей плата за  харчування зменшується на 50%.

Крім того розглядались питання про затвердження плану роботи Олевської міської ради на 2024 рік, внесення змін у Статут Тепеницького закладу дошкільної освіти №24 «Віночок» та затвердження його у новій редакції, затвердження «Програми охорони, захисту, використання та відтворення лісів Олевської міської ради на 2023-2025 роки» та інші.