Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області

Нещодавно Олевськ відвідала команда громадської організації «In Touch Ukraine Foundation». В ході конструктивної співпраці та комунікації міський голова Сергій Лисицький підписав меморандум про співпрацю в рамках реалізації проєкту «Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області».

Основні завдання цього проєкту:

• відновлення доступу до медичних послуг та лікарських засобів, який був втрачений у громадах через війну;
  • розбудова системи психічного здоров’я та психосоціальної підтримки на рівні громади;
  • запобігання гендерно зумовленому та домашньому насильству.

Відтак вже з 3 січня 2024 року відбудуться перші виїзди мобільних медичних команд до північних районів Житомирщини, в тому числі до Олевської громади.

В рамках зустрічі також було обговорено організацію роботи мобільної медичної команди, яка надаватиме медичні та соціально-психологічні послуги для жителів Олевської громади.