Благодійний грудень

Останній місяць року був сповнений благодійними заходами у різних населених пунктах громади. Ціль у всіх одна – підтримати Сили оборони України.

До організації та проведення заходів долучалися і загальноосвітні навчальні заклади, і дитячі садочки, і працівники культури сіл громади, і місцеві жителі. Були проведені концерти та ярмарки.

Завдяки непересічним зусиллям жителів нашої громади вдалось зібрати ще 39 030 гривень, зокрема:

• Концерт і ярмарок в Майдан-Копищенській гімназії за участі дитячого садочку та жителів села – 14 730 грн.
  • Ярмарок в Стовпинській гімназії – 10 000 грн.;
  • Спільний захід за участі Копищенського ліцею, садочку та будинку культури – 7 710 грн.;
  • Концерт Тепеницького будинку культури – 6 590 грн.

Ці кошти були передані до Олевської міської ради на потреби нашим військовим.

Щиро дякуємо кожному, хто продовжує допомагати нашим захисникам: організовує і відвідує благодійні заходи, волонтерить, донатить. Ви – надійна підтримка наших військових.