До села Калинівка завітала мобільна медична команда

11 січня до Олевської громади завітала мобільна медична команда в рамках проєкту «Відновлення доступу до медичних послуг у громадах Житомирської області», що реалізовує ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн».

Перший виїзд був до села Калинівка. До місцевих жителів для надання медичних послуг приїхала команда у складі:

• сімейного лікаря;
  • медичної сестри;
  • фахівця із соціальної роботи;
  • психолога;
  • лікаря-гінеколога.

Більшість пацієнтів – люди похилого віку, які переважно зверталися із поганим самопочуттям через підвищення артеріального тиску, серцевий біль, головний біль. Загалом цього дня вдалося проконсультувати 24 місцевих жителя. Як повідомляють медики, декому вперше у житті зробили електрокардіограму.

Психолог працювала з людьми, котрі відчували тривожність, горювання, певні страхи. Навіть спілкування давало певне полегшення, коли фахівець вислухав, проконсультував, порадив техніки самозаспокоєння.

Дякуємо мобільній медичній команді та ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за наближення медичних послуг до населення Олевської громади.

Наступний приїзд мобільної медичної команди планується 18 січня до села Майдан.