Жителі Олевської громади продовжують збирати кошти для ЗСУ

Чергова підтримка жителів Олевської громади Збройних Сил України.

Не оминає благодійність й підростаюче покоління нашої громади. Учениця 5 класу Замисловицького ліцею Вікторія Саволайненко зібрала для наших військових 6 657 гривень.

Ці кошти вона передала міському голові Сергію Лисицькому на потреби наших захисників.

Майданський старостинський округ також долучився до збору коштів нашим військовим. Виконуючи українські колядки, активні жительки села Майдан зібрали 22 тисячі гривень. У Сарнівці наколядували 8 700 гривень.

Зібрані кошти вони передали заступнику міського голови Юрію Данюку на потреби ЗСУ.

Додаємо також фотозвіт передачі коштів від дружини військового Євтушенко Валерії. Передані нею 50 тисяч гривень були використані для придбання автомобіля для нашого захисника з села Хочине, про що ми повідомляли напередодні.