Авто для військового з села Пояски

Ще один автомобіль направляється з Олевської громади на передові позиції фронту.

До міської ради звернувся військовий, житель села Пояски, з проханням передати автомобіль, адже на його ділянці фронту це нагальна потреба.

Житель нашої громади Денис Хлань проявив непересічний благодійний вчинок. Він передав свій автомобіль на потребу військовим. Дуже дякуємо за такий внесок!

Готували автомобіль до фронту, ремонтували та фарбували: Ярослав Іванченко, Іван Стрелюк, Сергій Стрелюк, Борис Михайленко та Валерій Хомутовський. Вони вкотре виконували всі роботи безкоштовно.

Запчастини для ремонту авто придбала голова Олевської профспілки працівників освіти Наталія Яценко.

Окрема вдячність Володимиру Потайчуку, який надав безкоштовно евакуатор для доставки автомобіля ближче до позицій військових, а також колективу «Замисловчанка» за те, що зібрали кошти на пальне для заправки транспорту.

Щиро дякуємо всім благодійникам, майстрам за надійне плече підтримки для наших захисників. Ви наближаєте перемогу України!