Частина закладів освіти переводиться на дистанційну форму навчання – рішення комісії з питань ТЕБ та НС

Сьогодні, 7 лютого, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на грип та ГРВІ серед населення, з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході обговорення, було вирішено перевести на дистанційну форму навчання заклади загальної середньої освіти, дошкільної та позашкільної освіти на території Олевської громади в період з 8 лютого 2024 року по 16 лютого 2024 року, крім закладів загальної середньої освіти:

• Замисловицький ліцей;
  • Кам’янський ліцей;
  • Майданський ліцей;
  • Хочинський ліцей;
  • Зольнянська гімназія;
  • Корощинська гімназія;
  • Перганська гімназія;
  • Сущанська гімназія.

Втім, за умови досягнення рівня захворюваності учнів 15%  в закладі, він також переводитиметься на дистанційну форму навчання.

Крім цього, в період з 8 по 16 лютого 2024 року обмежується проведення масових культурних заходів на території Олевської громади.

Також члени комісії затвердили комплексний план заходів щодо попередження захворюваності грипом та гострими респіраторними вірусними інфекціями на 2024-2027 роки.