Олевська громада долучилась до придбання автомобілів для регіонального сервісного центру МВС

Олевська громада долучилася до придбання автомобілів для регіонального сервісного центру МВС №1843 в місті Коростень.

Було закуплено три нові спеціалізовані автомобілі для здачі практичного іспиту на водіння, які відповідають всім діючим вимогам (два з механічною коробкою передач та один із автоматичною).

Автомобілі придбані завдяки співпраці органів місцевого самоврядування п’яти громад Житомирської області: Олевської, Коростенської, Овруцької,  Ушомирської, Малинської. З міського бюджету Олевської громади було виділено 500 тис. грн.

На офіційному заході передачі автомобілів сервісному центру був присутній керуючий справами виконавчого комітету Олевської міської ради Володимир Дворецький, а також голови і представники інших громад Житомирщини.

Начальник РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький подякував громадам за вагомий внесок в розвиток регіонального сервісного центру МВС №1843.