Для захисника з Олевська передали тепловізійний приціл

Олевська громада продовжує демонструвати свою згуртованість у допомозі Силам оборони України.

Місцевий підприємець Олег Карпов передав до міської ради потужний тепловізійний приціл. Дальність в приладу – до 2000 метрів, що допомагає виявляти ворога на великій відстані.

Завдяки небайдужим підприємцям та волонтерам нашої громади, нам вдається активно підтримувати наших військових, адже міська рада знаходиться в постійній комунікації з нашими захисниками.

Цей тепловізійний приціл ми передали нашому військовому з Олевська, який мужньо боронить Україну в спецпідрозділі «Kraken» Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Щиро дякуємо Олегу Карпову за надану допомогу та велика подяка нашому захиснику! Разом ми сильніші!