35-та річниця виведення військ з Республіки Афганістан

Сьогодні, 15 лютого, відзначається 35-та річниця виведення військ з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З цієї нагоди заступник міського голови Юрій Данюк та керуючий справами виконавчого комітету Володимир Дворецький зустрілися з членами громадської організації «Олевська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)».

Зазначимо, що Олевська спілка ветеранів Афганістану активно підтримує Збройні Сили України та наших військовослужбовців. Нещодавно вони придбали та передали два дрони-камікадзе для наших оборонців.

За патріотизм та допомогу ЗСУ заступник міського голови Юрій Данюк вручив подяку голові Спілки Анатолію Тимощуку.

Після офіційної частини заходу члени Спілки мали змогу поспілкуватися з представниками державних структур та комунальних підприємств, щоб проконсультуватися щодо вирішення поточних питань.

Завершився захід хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу загиблим учасникам російсько-української війни, Обеліску Слави та пам’ятника загиблим воїнам-афганцям.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.