Жителі Варварівки передали 20 тисяч гривень для ЗСУ

Ще одне село Олевської громади долучилося до волонтерської акції, організованої жителями с. Корощине, метою якої є збір коштів для ЗСУ. Активні жителі села збирають принаймні символічні суми коштів з кожного домоволодіння – таким чином разом вдається зібрати більшу суму коштів.

Волонтерки села Варварівка організували збір коштів для наших військових. В селі їх знають всі, адже з перших днів від повномасштабного вторгнення вони розпочали свою діяльність.

Міський голова Сергій Лисицький зустрівся з волонтерками. Вони продемонстрували як плетуть захисні сітки для військових, а також передали частину зібраних коштів – 20 тисяч гривень.

Ці кошти будуть додані до загальної суми при купівлі транспорту або необхідних приладів для наших військових.