Мешканця Олевської громади за переправлення через кордон засуджено до 5 років 6 місяців ув’язнення

За публічного обвинувачення прокурорів Олевського відділу  Коростенської окружної прокуратури 34 річного жителя с.Юрове (Олевська ОТГ), Коростенського району Житомирської області визнано винним за організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України, вчиненого щодо декількох осіб, керівництво такими діями, за попередньою змовою з групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

За результатами розгляду кримінального правопорушення у суді, за принципової позиції прокурорів вироком Олевського районного суду Житомирської області від 20.02.2024 засуджено дану особу за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 332 КК України до 5 років 6 місяців позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певного діяльністю.

Примітка: вирок суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого КПК України, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції (ст. 532 КПК України).