Олевська громада передала допомогу для військових госпіталів Миколаївщини

Жителі Олевської громади активно долучаються до різноманітних волонтерських ініціатив, щиро допомагаючи і військовим, і цивільному населенню, що страждає від воєнних дій російської федерації проти України.

Цього разу ми організували збір допомоги для військових госпіталів Миколаївської області. Неймовірна вдячність всім селам і селищам Олевської громади – до збору допомоги долучилися всі наші старостинські округи.

Небайдужі місцеві жителі несли городину, консервацію, олію, крупи, сало, сухофрукти, солодощі, чаї та різні смаколики. Серед іншого були й предмети особистої гігієни.

Згуртованість проявили жителі Олевської громади не лише в зборі продуктів, а й завантажені автомобіля.

Тож, дякуємо кожному, хто долучився до збору вантажу з допомогою для військових госпіталів: всім, хто приносив продукти харчування і всім, хто їх вантажив. Спільними зусиллями нам вдається робити більше!