Відбулось засідання виконкому міської ради

Сьогодні, 12 квітня, відбулось засідання виконавчого комітету Олевської міської ради. На розгляд членів виконкому було винесено 5 питань.

Першим розглянули проєкт рішення щодо затвердження калькуляції на відшкодування витрат на опалення приміщень.

Також були розглянуті соціальні питання. Члени виконавчого комітету надали дозвіл на реєстрацію місця проживання неповнолітньої дитини без згоди батька. Причини такої необхідності були детально донесені до присутніх.

Крім того одноголосно підтримано рішення про розгляд і затвердження подання до Олевського районного суду Житомирської області про призначення опікуна над особою згідно         висновку лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду.

Серед інших також розглянули питання про анулювання паспорта прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та надання дозволу на встановлення тимчасових споруд.