4 діючі гранти для підтримки підприємців

Триває конкурс на Social Impact Award Ukraine 2024 для стартапів з грантом 1500$
Social Impact Award – це найбільший соціобізнесовий інкубатор для молоді в Європі. Його мета – підтримати молоді команди підприємців шляхом навчання, менторства та грантової винагороди на реалізацію найсміливіших ідей. 
10 команд з найцікавішими стартап-ідеями отримають можливість пройти 3-місячне навчання-інкубатор. Це безкоштовний шанс для молодих підприємців/підприємниць віком від 14 до 30 років отримати супровід менторів, знання та практичні навички!
Дедлайн реєстрації: 31 травня 2024 року.
Деталі за посиланням: https://ukraine.socialimpactaward.net/apply-for-support

Українські стартапи можуть отримати до $50 000 гранту від УФС та WNISEF
Український фонд стартапів (УФС) та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) оголосили про запуск спільної грантової програми на загальну суму $2,5 млн для підтримки українських технологічних компаній на ранніх стадіях розвитку. Проєкти на стадії seed можуть отримати до $50 000, а на стадії pre-seed – до $25 000.
Орієнтовно планують профінансувати 74 команди, з яких:

  • на стадії pre-seed з загальною сумою до $25 000 – 48;
  • на стадії seed з загальною сумою до $50 000 – 26.

До участі у програмі допускаються заявники, які мають відповідати наступним критеріям:

  • Зареєстровані у встановленому законом порядку суб’єкти підприємницької діяльності, що здійснюють діяльність, спрямовану на отримання прибутку та/або досягнення соціального ефекту.
  • Відсутність інвестицій, грантових коштів або державної допомоги, що перевищують $500 000 в еквіваленті за весь період діяльності.
  • Сукупний дохід не перевищує $500 000 в еквіваленті станом на дату подачі заявки за останній рік діяльності.
  • Заявник фактично не перебуває і не здійснює діяльність на тимчасово окупованих росією територіях України, а також не входить в санкційний список та не є об’єктом спеціальних обмежень (санкцій) відповідно до законів України.

Термін реалізації програми — до 31 грудня 2025 року.
Повний перелік вимог та процедура подачі заявок доступні за посиланням: https://usf.com.ua/programs/grants-program/

Підтримка українських компаній в інтеграції до Єдиного Ринку ЄС Business Bridge — Ukraine-Ready4EU
В межах проєкту Ukraine-Ready4EU до 1500 українських МСП, які планують конкретні заходи для підвищення своєї активності на Єдиному ринку ЄС та успішної співпраці з бізнес-партнерами з ЄС, а також відповідають критеріям, можуть скористатися фінансовою підтримкою Business Bridge у розмірі 2500 євро.
Загалом, наступні п’ять видів діяльності можуть бути профінансовані в межах проєкту Business Bridge — Ukraine-Ready4EU з 02.04.2024:
1): Активна участь у ділових зустрічах на офіційних заходах, виставках, місіях компаній або брокерських заходах в ЄС.
2): Зовнішня підтримка для забезпечення відповідності вимогам сталої, цифрової та стійкої економіки ЄС.
3): Експертизи та сертифікація продукції, необхідної для Єдиного ринку ЄС.
4): Зовнішня підтримка у виконанні митних та інших формальних вимог щодо експорту/імпорту до Єдиного ринку ЄС.
5): Зовнішня підтримка з питань патентування та ліцензування для Єдиного ринку ЄС.
Кожне МСП може отримати фінансову підтримку в межах програми Business Bridge — Ukraine-Ready4EU лише один раз, незалежно від виду(ів) діяльності, на який (і) подається заявка.
Дедлайн реєстрації: 29.12.2024
Деталі за посиланням:https://www.grantsense.com.ua/grants2024/business-bridge

Кооперативна робототехніка на базі ШІ та даних для гнучких виробничих осередків COROB
Опис. Точна сума фінансової підтримки, яка буде надана кожній відібраній організації в рамках відкритого конкурсу COROB, становить фіксовану одноразову суму до 150 000 євро на організацію в рамках 1-го Інструменту фінансування «Відповіді на виклики» та до 100 000 євро на організацію для 2-го Інструменту фінансування «Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг». МСП фінансуватимуться за ставкою відшкодування 70% прийнятих витрат, а стартапи 100%. Відібрані організіції , які не належать до МСП та стартапів, не будуть фінансуватися, але отримують технічну підтримку від проєкту COROB.
Очікувана тривалість участі:
12 місяців для 1-го Інструменту фінансування «Відповіді на виклики» : Етап 1 «Індивідуальний план наставництва», Етап 2 «Розробка рішення» Етап 3 «Перевірка рішення»
9 місяців для 2-го Інструменту фінансування «Експерименти з впровадження технологій для цифрових послуг»: Етап 1 «Індивідуальний план наставництва» , Етап 2 «Розробка цифрових послуг» , Етап 3 «Перевірка цифрових послуг».
Бюджет 2 000 000 євро
Дедлайн реєстрації: 08 липня 2024 року.
Деталі за посиланням:https://chaszmin.com.ua/kooperatyvna-robototehnika-na-bazi-shi-ta-danyh-dlya-gnuchkyh-vyrobnychyh-oseredkiv-corob/

Залишити коментар

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
Перейти до вмісту