Відрізок дороги по вулиці Ганни Бабій в Олевську було відремонтовано. Останні роки саме ця частина дороги була для жителів відповідного мікрорайону справжньою проблемою. В дощову погоду на даному місці з’являлася величезна калюжа, яка перегороджувала шлях до вулиці Набережна і назад.
Ще наприкінці травня міський голова Олег Омельчук спільно зі своїм заступником Сергієм Мельником та директором Олевського ШБУ №42 Миколою Кравченком провів нараду стосовно вирішення даної проблеми. Тоді було вирішено внести зміни до проєкту влаштування ливневої каналізації на даному відрізку дороги та виготовити проєктно-кошторисну документацію.
Згодом було проведено поточний ремонт липневої каналізації на перехресті вулиць Ганни Бабій та Набережна вартістю близько 35 тисяч гривень.
Поточний ремонт даного відрізку дороги коштував 65 тисяч гривень, з них 45 тисяч гривень – Олевська міська рада, 20 тисяч гривень надав депутат міської ради, приватний підприємець Валерій Гарбовський.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_6329.jpg)
Фото ДО ремонту
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/09/img_6325-1024x683.jpg)
Фото ПІСЛЯ ремонту