На Житомирщині в рамках Програми Велике будівництво розпочали облаштування сучасної дороги, що пролягає до Біотехнологічного ліцею у селі Радовель. Про це написав на своїй сторінці у мережі Фейсбук голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.
Тривають роботи на ще одному об’єкті програми Президента «Велике будівництво» на Житомирщині – капітальний ремонт ділянки дороги до станції Пояски, що розташована в Олевській громаді. Завдяки програмі Президента ще одна білощебенева дорога у Житомирській області перетвориться найближчим часом на сучасне асфальтове дорожнє покриття.
Важливість цього маршруту полягає у тому, що він є основною дорожньою артерією із низкою населених пунктів, в одному з яких знаходиться передовий освітній заклад області – Біотехнологічний ліцей у селі Радовель. Тож нова дорога забезпечить не лише комфортне пересування територією області, а й зробить легким шлях до нових знань дітям з різних куточків Житомирщини на інших областей України, що навчаються у ліцеї Радовля.
Ремонт дороги передбачає фрезерування існуючого покриття, влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші та влаштування поверхневої обробки. Крім відновлення покриття автошляху у вартість робіт включено нанесення дорожньої розмітки на всій відремонтованій ділянці дороги та заміна дорожніх знаків.
Наразі, дорожниками вже влаштовано більш, ніж 3 кілометри вирівнюючого шару та розпочато процес влаштовується верхнього шару покриття асфальтобетонної суміші. Загалом буде облаштовано понад 7 кілометрів дорожнього покриття.
Продовжуємо працювати для того, щоб і жителі Житомирщини, і водії, і пасажири, почували себе комфортно і з задоволенням користувалися якісними дорогами.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_241839230_590715145631937_2968492707698873753_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_241890263_590715112298607_6645649714886517171_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_241978702_590714992298619_614351680137107209_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_241991737_590714975631954_8363699316580626129_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_241993689_590715095631942_2172936807717645227_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_242005268_590714868965298_49434991016028478_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_242130878_590714765631975_5051488100149595375_n.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/mini_242192356_590715048965280_4789302477669227036_n.jpg)