Міський голова Олег Омельчук привітав прикордонників застави «Копище» з професійним святом

27 травня у Будинку культури села Копище відбувся урочистий захід до Дня прикордонника. Понад 60 кілометрів державного кордону суміжних з Білоруссю охороняють копищенські прикордонники. Начальник відділу прикордонної служби «Копище» Іван Андрощук подякував службовцям за їх нелегку роботу – охороняти рубежі держави, особливо в умовах сьогоднішньої війни, та відзначив грамотами найсумлінніших. Хвилиною мовчання вшанували побратимів, які загинули, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.

З професійним святом прикордонників застави «Копище» вітали Олевський міський голова Олег Омельчук, голова Олевської РДА Дмитро Лазаренко, староста сіл Копище та Майдан-Копищенський Михайло Михалець.

Працівники Будинку культури разом із школярами привітали їх пісенними та танцювальними номерами.

За особистий внесок у справу охорони державних кордонів, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня прикордонника міський голова вручив подяки та премії майору, начальнику відділу прикордонної служби «Копище» Андрощуку І.М., майору, начальнику зв’язку відділу прикордонної служби «Копище» Бондарчуку А.В., прапорщику, інспектору прикордонної служби 3 категорії, інструктору відділу прикордонної служби «Копище» Дідківському О.А., прапорщику,  інспектору прикордонної служби 1 категорії, начальнику групи молодших інспекторів прикордонної служби відділу прикордонної служби «Копище» Дубровцю М.В., молодшому сержанту, інспектору прикордонної служби 3 категорії чергового відділу прикордонної служби «Копище»Бовкун А.П., прибиральниці службових приміщень  відділу прикордонної служби «Копище» Снігур М.А., молодшому сержанту, молодшому інспектору прикордонної служби 2 категорії,  кухарю відділу прикордонної служби «Копище» Бовкун Н.М., молодшому сержанту, молодшому інспектору прикордонної служби  2 категорії, кухарю відділу прикордонної служби «Копище» Бовкун Т.В., сержанту,  старшині, начальнику відділення логістики відділу прикордонної служби «Копище» Сушку О.А., старшому прапорщику, старшому техніку відділення логістики відділу прикордонної служби «Копище» Рудніченку О.В., старшому прапорщику, інспектору прикордонної служби 1 категорії відділу прикордонної служби «Копище» Крайнову М.О., солдату, молодшому інспектору прикордонної служби 3 категорії відділу прикордонної служби «Копище» Бойку М.В.,  солдату,молодшому інспектору прикордонної служби 3 категорії, водію відділу прикордонної служби «Копище» Бондаренку В.С.,  солдату, молодшому інспектору прикордонної служби 3 категорії, дозиметристу відділу прикордонної служби «Копище» Стрелкову Д.С.

Віддаючи данину поваги до всіх, хто ніс і зараз продовжує нести прикордонну службу, охороняючи наш мир і спокій, бажаємо їм міцного здоров’я, а всім нам – миру в країні.