Міська рада має намір передати в оренду приміщення

Управління економічного розвитку міської ради проводить аудит майна комунальної власності в населених пунктах ОТГ. Це дозволяє побачити реальну ситуацію з майном, як воно використовується та в якому воно стані.  З метою недопущення розграбування Жубровицького МНВК було прийнято рішення про передачу шести його приміщень в оренду, найбільше з яких 74,7 кв.м, а найменше  13,2 кв.м. Також передати в оренду частину нежитлового приміщення розмірами 39,5 кв.м. в с. Лопатичі та два приміщення по вул. Княгині Ольги, 1 в м. Олевськ. Конкурс на право оренди буде оголошено згодом.

Читайте за посиланням Умови конкурсу на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності Олевської міської ради