Прокуратура виявила в Олевську факт незаконного заволодіння землею

13 липня відбулася спільна нарада між міською радою та прокуратурою.

Заступник керівника Коростенської місцевої прокуратури, старший радник юстиції Андрій Мамкута повідомив про проведення в Олевську перевірки, під час якої виявили факт незаконного заволодіння земельною ділянкою в районі «нафтобази» – підприємець вирізав ліс та самовільно захопив земельну ділянку. Дану справу вже внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Прокурор зазначив, що кримінальна відповідальність настає з того моменту як людина без погодження та відповідних документів загородила земельну ділянку або проводить на території роботи.

Прокурор запропонував створити робочу групу з працівників міськради, прокуратури, поліції, держгеокадастру для ефективного реагування на подібні випадки.