Шановні відвідувачі сайту!

Радий вітати усіх на офіційному сайті

Олевської об’єднаної територіальної громади!

Олевська об’єднана територіальна громада утворена у серпні 2016 року рішенням Олевської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад». До складу громади увійшли 54 населених пункти: 1 місто, 48 сіл, 3 селища міського типу та 2 селища. Олевська громада є найбільшою за площею на Житомирщині та однією з найбільших громад в Україні і складає 2 235 кв. км. Загальна кількість мешканців ОТГ – 35086 осіб.

Міська рада щодня докладає максимум зусиль аби відчутними для наших людей  ставали позитивні зміни у соціальному, економічному та культурному розвитку міста Олевськ та населених пунктів громади. Разом з тим намагаємось забезпечити максимальну відкритість у своїй діяльності, утвердити прозорість і відкритість діяльності органів місцевого самоврядування. Олевчанам та жителям усіх населених пунктів громади має бути відома і зрозуміла діяльність керівництва міста, виконавчого комітету, депутатів. Ми завжди готові вислухати зауваження і пропозиції та знайти правильні рішення на користь громади.

Міський голова Олег Омельчук