Лісівники змагаються

21 липня поточного року в державному підприємстві «Олевське лісове господарство» був проведений 19-й конкурс-змагання лісорубів VІ-го розряду в розрізі лісництв.

Загалом конкурс включає в себе п’ять етапів. Перший і, можна сказати основний етап (звалювання дерев) проходив в кв.46 Олевського лісництва, всі інші  чотири (монтаж пильного ланцюга, обрізування сучків, розкряжування комбінованим різом, точне розкряжування) – на базі лісокомплексу підприємства.

В результаті впертої боротьби за підсумками 5-ти етапів змагань перше місце зайняла команда Хочинського лісництва, яка набрала 1156 очок (учасник – Мороз Федір Леонідович); друге місце – Руднянське лісництво (1080 очок, учасник – Булуй Леонід Володимирович); третє місце – Юрівське лісництво (1009 очок, учасник – Захаренко Сергій Петрович).

Переможці змагань були нагороджені почесними грамотами адміністрації і профкому лісгоспу та грошовими преміями в сумі 2000, 1500 і 1200 гривень відповідно.

Крім цього, учасники, які зайняли перші три призові місця, будуть отримувати протягом календарного року надбавки за високі досягнення у праці в розмірі 24, 15, 10 процентів від посадових окладів(тарифних розрядів) відповідно.

28 липня представник лісгоспу Булуй Л.В. буде брати участь у 20-ому обласному конкурсі-змаганні вальників лісу серед підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства, який відбудеться на базі ДП «Народицьке СЛГ».

Побажаємо йому гідно представити честь рідного підприємства !

М.В. Зозуля – провідний інженер ОП

ДП «Олевське лісове господарство»