V-й тур відкритої першості ОТГ з футболу

30 липня відбулись матчі V-го туру відкритої першості ОТГ з футболу
Рекордним за забитими м’ячами зафіксовано рахунок в Покровському, де місцевий «Легіон» з рахунком – 3:10 поступився Жубровицькому «Каменяру» (суддя Саковець С.І.).
Радовельська «Україна» програючи в ході поєдинку 1:3, в підсумку перемогла Зольнянський «Сокіл» 4:3 (суддя Євдокимов М.Ю.).
Знову програв недавній лідер тепеницький «Тризуб»,виграючи в команди «Ветеран» 2:0, тепеницькі футболісти програли 2:4(суддя Лось А.П.).
Не втримались, за кілька хвилин до орієнтовного свистка, нічию з рахунком 2:2 футболісти ФК «Кам’янка» на виїзді проти лідера першості – Білокоровицького «Явору». В підсумку 4:2 на користь команди Білокорович (суддя Рабош В.О.)
В матчі аутсайдерів ФК «Сущани» з рахунком – 2:1 перемогли NG «Динамо» піднявшись в турнірній таблиці (суддя Карповець М.Г.).