Міський голова провів апаратну нараду з керівниками управлінь земельних відносин та економічного розвитку

31 липня міський голова Олег Омельчук провів апаратну нараду з керівниками управлінь земельних відносин Наталією Біленець та економічного розвитку, інвестицій, транспорту, туризму та комунальної власності Олегом Ковальчуком за участі заступників та радників міського голови. Відтепер доручення міського голови можна побачити на сайті Олевської ОТГ у розділі «Прозоро». Начальнику управління земельних відносин дано доручення вирішити питання підготовки для продажу з аукціону 2-3-х земельних ділянок, в  тому числі по селах, скласти план проведення інвентаризації земель, інше. Начальнику управління економічного розвитку дано доручення  завершити об’їзд по селах по питанню контролю за надходженнями до міського бюджету, підготувати пропозиції щодо ефективного вирішення питань надходжень до міського бюджету, вирішити питання залучення громадських організацій в ОТГ до написання міжнародних грантів, створити комісію та підготувати графік її роботи щодо перевірки законності діяльності торгових точок на ринку. Заступнику міського голови Василю Колбасюку доручено узгодити питання співпраці з місцевою поліцією щодо вирішення проблемних питань по ринку та створити комісію для підготовки актів обстеження дитячих майданчиків на території міста.