Призові місця у жителів Олевщини

Відділ культури міської ради організував поїздку на 30-е Міжнародне свято літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке відбулося з 28 по 30 липня у м. Новоград-Волинський, приймало таланти із усіх куточків України. Взяли в ньому участь і жителі Олевської громади. У конкурсі виконавців художнього слова ім. Лесі Українки красу лесиного слова із поеми «Одержима» доносила режисер міського Будинку культури Тетяна Існюк, яка стала його лауреатом. У конкурсі автентичного сольного співу «Животоки», який також проходить у рамках свята, участь взяли Вербельчук Катерина Семенівна (с.Лопатичі) та Ковальчук Марія Бенедівна (с.Сущани), які їздили разом із провідним методистом міського будинку культури Денисом Нечипорчуком. Широкому загалу жінки продемонстрували самобутній колорит автентичної пісні: «Летіла зозуленька», «Смутний вечір», «Катерина», «Ой пойду я в лес». Серед 20-ти учасників у старшій віковій категорії жінки «виспівали» призові місця: 1 місце – Катерина Семенівна, до речі, декілька балів її відділили від Гран-прі, 2 місце – Марія Бенедівна. На завершення переможців нагородили дипломами і преміями.

Відділ культури щиро дякує обласному депутату Олександру Ніколайчуку за допомогу в організації поїздки.

Христина Горпинич,

кореспондент газети «Зорі над Убортю»