Олевська громада готується до святкування Дня Незалежності

Концепцію святкування та заходи присвячені до Дня прапора та Дня Незалежності обговорили 31 липня в міській раді, на засіданні оргкомітету. Під час наради було озвучено орієнтовний перелік підготовлений відділом культури міської ради основних культурно-мистецьких заходів у святкові дні 23-24 серпня цього року.

На День Прапора заплановано велопробіг. На День Незалежності планується провести заходи для дітей, музейний квест, файєр-шоу, флеш-моб від учнів ОТГ, багато акцій та виставок і, звісно, святковий концерт із нагородженням.

Міський голова Олег Омельчук закликав усіх відповідальних осіб, причетних до організації свята, злагоджено та відповідально організувати роботу та провести заходи на належному рівні.

Окрім цього, 14 серпня в парку ім. Гагаріна планують провести акцію на підтримку учасників АТО “Поліський гостинець” (варення та компоти з ягід чорниці, малини, трав’яні набори для чаю, мед). Просимо долучитися всіх бажаючих.