Міський голова привітав будівельників із професійним святом

В переддень Дня будівельника  міський голова Олег Омельчук завітав до будівельних організацій міста, щоб привітати колективи підприємств з професійним святом. У своєму привітанні він зазначив, що на всіх чекає багато роботи, адже Міністерство регіонального розвитку погодило проектів будівництва аж на 28 млн гривень.

Кращих працівників галузі міський голова нагородив грамотами та преміями. За високий професіоналізм,  вагомий внесок у розвиток будівельної галузі Олевської об’єднаної територіальної громади та з нагоди професійного свята – Дня будівельника грамотами нагороджені директор приватного підприємство «БУДПОСЛУГИ-1» Юськов Анатолій Лаврентійович та директор ТОВ «Олевськгазбуд» Кравченко Ігор Миколайович. За сумлінну працю, високий професіоналізм  та з нагоди професійного свята – Дня будівельника нагородили малярів-штукатурів ПП «Будпослуги-1» Шибецького Петра Володимировича, Саленко Валентину Василівну, Тимощук Валентину Степанівну та працівників ТОВ «Олевськгазбуд» – слюсаря-водія Скуміна Петра Олександровича, слюсаря-електрика Коротуна Олега Віталійовича, майстра Романчука Анатолія Олександровича.