Міський голова взяв участь у нараді з питань децентралізації

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ провів в Житомирі робочу нараду з питань реалізації реформи децентралізації.
Учасниками були голови облради та облдержадміністрації, їх місцеві керівники, голови ОТГ, міські голови міст обласного значення, програмний директор проекту U-LEAD від GIZ Бастіан Файгель. Серед запрошених голова Олевської ОТГ Олег Омельчук та його заступник Олександр Ніколайчук.
«Головне питання, що хвилює людей в громадах – матеріалізація реформи децентралізації. Починаючи від створення нових об’єктів, інфраструктури, закінчуючи зміною якості життя простих українців на місцях в соціальній сфері, освіті, охороні здоров’я. Житомирська область, яка є в трійці лідерів по створенню ОТГ, має зайняти лідируючі позиції і по якості надання послуг», – зазначив міністр.