Олевчани відзначили День Державного Прапора та випустили у небо голубів миру

23 серпня на площі Соборній відбулося урочисте підняття державного стяга країни. Заходи проходили під вивішеним на райраді 25-ти метровим ювілейним прапором, який пошили до 25-річчя Незалежності. Участь в заходах взяли військовослужбовці, представники влади та громади. До слова були запрошені голова ОТГ Олег Омельчук, керівник апарату Олевської райдержадміністрації Леонід Котвицький та голова районної ради Віктор Троц. у своїй вітальній промові міський голова Олег Омельчук попросив вибачення за неофіційну форму одягу, так як він є учасником велопробігу, та висловив побажання миру на Україні.

Під патріотичну пісню діти випустили в небо 24 голуби, що також символізувало бажання миру. Завершилась офіційна частина свята покладанням квітів до Обеліску Слави та пам’ятного знаку Олевській Республіці.

Далі всі бажаючі відправились на запланований велопробіг вулицями міста.