Ольга Пилипчук випустила чергову збірку про Олевськ

Я здолала нелегкий маршрут,
Бо чекали мене олевчани.
І щаслива, що знову я тут
На древлянській землі,
поряд з вами.

Член Національної спілки журналістів України, почесний громадянин м. Олевськ Ольга Пилипчук випустила збірку поезії «На древлянській землі».
Книга зібрала в собі 108 віршів, поділених на 5 розділів: «На древлянській землі», «Ріка часу», «Клич Сертиї», «На осонні серця» і «Незабутні». В збірці також є балада-легенда «Річка Сертия», в якій розповідається про повноводну водойму, на якій працював млин і плавали човни-лодії. Наразі Сертия зникла, проте залишилися невеликі джерела по руслу річки.
Письменниця піднімає в своїх творах різні теми, зокрема дорогоцінність природи, любов до Бога та шана батькам. Не забула Ольга Пилипчук і про рідне село, в якому працювала фельдшером, написавши вірш «Осиротіла моя Рудня».
Не залишається автор збірки і поза болючими питаннями Олевщини. Так, у вірші «На древлянській землі», Ольга Андріївна згадує незаконний добуток бурштину та закликає зберегти природу Полісся:

Схаменімось, прошу, земляки!
Збережімо поліську природу!
Запалім в святих храмах свічки –
Ми ж нащадки древлянського роду!