На фестивалі «Витоки Уборті медові» виступили колективи Олевщини

2 вересня в с. Рудня-Іванівська пройшов обласний етнофестиваль  «Витоки Уборті медові», засновником якого є ветеран військової служби, полковник запасу Петро Володимирович Скиба.

Фестиваль проводиться в населених пунктах Ємільчинського та Олевського районів, що розташовані на берегах річки Уборть, в подальшому з переходом у республіку Білорусь.

На святі були присутні секретар Олевської ОТГ Віталій Шейко, начальник відділу культури міської ради Ірина Кльоц, в.о. старости с. Зубковичі Марина Мирончук, голова районної ради Віктор Троц, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко.

«Витоки Уборті медові» відвідали 24 художні аматорські колективи Житомирщини, загальною кількістю 510 учасників. Олевщину представляли колективи будинків культури с. Кишин, с. Зубковичі, с. Забороче та вихованка Олевської музичної школи Анжеліка Токарчук.

Наступного разу фестиваль пройде в селі Зубковичі.