Почесний громадянин міста відвідала батьківщину

Матеріал був опублікований у серпневому номері бюлетня «Новини Олевська». Для нашого інтернет-читача ми публікуємо його на сайті.

Упродовж 28-31 липня в Олевську перебувала Почесний громадянин міста Олевськ Шапіро Майя Мойсеївна. Все життя вона присвятила освіті. Трудову діяльність прочинала у Корощинській школі. З 1965 року після закінчення Житомирського педінституту почала викладати математику в Олевській школі № 2, а з 1985 року – в школі № 3. Завжди була не тільки відмінним фахівцем, але й людиною високої порядності та честі. За  професіоналізм і значну громадську роботу у 1995 році їй було присвоєно звання «Почесний громадянин міста Олевськ». Майя Мойсеївна – улюблений вчитель багатьох поколінь учнів. Саме заради зустрічі з нею липневими днями цього року до Олевська приїхали численні її випускники з різних куточків світу. Її чоловік – Арнольд Аркадійович також відома в Олевську людина. Тривалий час працював в Олевській «Сільгосптехніці», був заступником директора Олевського МНВК. За чотири дні вони зустрілися з численними друзями та колегами, з якими працювали в Олевську, відвідали милі серцю місця. Про сучасний Олевськ вони найкращої думки. Задоволені, що збереглося і підтримуються у належному стані багато будівель, радіють створенню та благоустрою нових місць. Не сподобалися їм тільки дороги. «Дорога – це так багато в житті людини! Це – шлях на улюблену роботу, це дорога – додому. Вони повинні бути красивими», – такої думки подружжя Шапіро. Сподіваються, що наступного разу (а збираються вони приїхати на зустріч з учнями у 2021 році) Олевськ стане ще кращим!

На фото: прогулянка рідним містом (фото М. Данюка)