В Олевську відсвяткували Всеукраїнський день бібліотек

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, в приміщенні Олевської музичної школи відбувся урочистий захід. На ньому зібралися всі бібліотекарі Олевської ОТГ.

Слова вдячності та привітань почули представники благородної професії від найменших читачів. «Хай слова подяки і любові звучать сьогодні щохвилини. А від мене цей букет чудовий – від читача, прихильника, мужчини», – сказав маленький книголюб, даруючи корзину квітів.

Також вітали бібліотекарів представники Олевської міської ради: заступник міського голови Олександр Ніколайчук та начальник відділу культури Ірина Кльоц. Грамоти отримали: Сорока Наталія Марківна (завідувач бібліотеки-філіалу №18 с. Зольня), Остапчук Катерина Іванівна (бібліотекар І категорії бібліотеки-філіалу №20 с. Калинівка), Васильчук Людмила Анатоліївна (завідувач відділу обслуговування ЦБС), Сорока Світлана Іванівна (завідувач бібліотеки-філіалу № 19 с. Зубковичі), Лук’янчук Тетяна Юріївна (завідувач бібліотеки-філіалу № 28 с. Кишин), Вакулін Ольга Вікторівна (завідувач бібліотеки-філіалу № 21 с. Жубровичі), Федоренко Ольга Миколаївна (заступник директора по роботі з дітьми Олевської ЦБС) та Редько Ганна Степанівна (завідувач бібліотеки-філіалу № 54 с. Юрово).

Окремо, почесною грамотою Житомирської обласної державної адміністрації була нагороджена директор Олевської ЦБС Сібірьова Лідія Василівна.

Згадали також бібліотекарів, які працюють в цій галузі вже понад 30 років. Патюк Ольга Адамівна, завідувач бібліотеки-філіалу №13 (с. Варварівка) та №43 (с. Рудня-Бистра), віддала бібліотечній справі майже 50 років! Колектив нагородив її гучними оплесками та подарунком.

Чудові музичні вітання підготували учні та викладачі Олевської музичної школи для бібліотекарів Олевщини. Звучали композиції, виконані на різних інструментах: роялі, скрипці, саксофоні, баяні, акордеоні та гітарі.

Після концерту, всі бібліотекарі отримали в подарунок від Олевської міської ради інформативні буклети «Місто над Убортю».