В Олевську відзначили Міжнародний день людей похилого віку

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, який відзначається 1 жовтня, в Олевському будинку культури відбувся урочистий захід та святковий концерт. Присутніх вітав заступник міського голови Олександр Ніколайчук.

Відзначаючи трудові звершення людей, які зібралися в залі, Олександр Володимирович висловив їм вдячність за їх самовіддачу, працелюбність і побажав миру, доброго здоров’я, сімейного затишку, поваги і любові на довгі та щасливі роки.

Від ЦПМСД , державного лісгоспу, ЦРЛ, Олевської районної ради та райдержадміністрації були вручені присутнім грамоти та невеликі грошові винагороди. Від ради ветеранів кожен отримав книгу Ніни Насальської «Все, що пам’ять зберегла».

Присутні люди поважного віку зібралися у теплій атмосфері та насолоджувались гарячим чаєм і солодощами. Вони подякували організаторам за пророблену роботу, адже випала нагода знову побачити своїх знайомих та друзів. Вони розповідали вірші, співали та просто спілкувались між собою.

Після урочистої частини розпочався святковий концерт від художніх колективів Олевського будинку культури.