Працівників ДСНС Олевщини нагородив голова Державної служби України

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Олександрович Чечоткін нагородив 11 працівників ДСНС Олевщини за мужність, героїзм та високопрофесійні дії, проявлені під час ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з гасінням масштабної лісової пожежі Поліського природного заповідника на території Житомирської області.

Почесною грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородили: Стужука Віктора Михайловича (начальника Олевського районного сектору, підполковника служби цивільного захисту), Белова Сергія Івановича (командира відділення 40 професійного пожежного поста смт. Новоозерянка), Демчука Миколу Володимировича (командира відділення 31 професійного пожежного поста смт. Бучмани).

Грамотою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородили: Бовсуновського Олександра Валентиновича (водія автотранспортних засобів 31 професійного пожежного поста смт. Бучмани), Василевського Олександра Григоровича (старшого водія автотранспортних засобів 40 професійного пожежного поста смт. Новоозерянка), Зайця Віктора Володимировича (пожежного 40 професійного пожежного поста смт. Новоозерянка), Липського Андрія Васильовича (водія автотранспортних засобів 31 професійного пожежного поста смт. Бучмани) та Любиченка Володимира Петровича (пожежного 31 професійного пожежного поста смт. Бучмани).

Подякою Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагородили: Гончара Миколу Анатолійовича (водія 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Олевськ, старшину служби цивільного захисту), Гришенчука Федора Федоровича (старшого майстра газодимозахисної служби 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Олевськ, старшину служби цивільного захисту) та Демчука Анатолія Володимировича (начальника караулу 17 державної пожежно-рятувальної частини м. Олевськ, старшого лейтенанта служби цивільного захисту).

Пожежу в Поліському заповіднику було кваліфіковано як надзвичайну ситуацію. Станом на 21 серпня площа пожежі сягнула 120 га. Щодня на ліквідацію надзвичайної ситуації було залучено не менше 200 чоловік особового складу та 40 одиниць техніки, в тому числі гелікоптер Мі-8 з водозливним пристроєм та 2 пожежні літаки АН-32 П.