В Олевську відзначили День захисника України

Напередодні державного свята Дня захисника України в приміщенні Олевського будинку культури відбувся урочистий концерт. В холі була представлена виставка експонатів Олевського краєзнавчого музею, книжкова виставка Олевської бібліотеки та виставка вишитих робіт Зайнчковської Ніни Миколаївни.

Загалом на свято прийшло близько сотні військовослужбовців, кожному з них були вручені квіти та сувеніри від Олевської міської ради.

Першим на сцену був запрошений народний депутат України Володимир Юрійович Арешонков. Він вручив військовослужбовцям грошові винагороди та привітав зі святом.

Також до вітального слова були запрошені заступник міського голови та депутат Житомирської обласної ради Олександр  Володимирович Ніколайчук, голова райдержадміністрації Дмитро Олексійович Лазаренко та голова районної ради Віктор Миколайович Троц. Були вручені 4 грамоти та медалі за захист України з грошовою винагородою: сержанту Мельнику Миколі Григоровичу, молодшому сержанту Шибецькому Руслану Володимировичу, солдату Колбасюку Миколі Володимировичу та молодшому сержанту Іванову Андрію Юрійовичу. Медалі «Патріотка України» та грамоти отримали: Павленко Марина Миколаївна та Шмат Ірина Григорівна.

Світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за майбутнє нашої України, вшанували хвилиною мовчання. Під час цього на сцені була продемонстрована мультимедійна презентація з інформацією про загиблих військовослужбовців в зоні АТО з нашого району.

Військовий комісар Олевського райвійськкомату, підполковник Ігор Олексійович Подшивалов вручив відзнаки Генерального Штабу Збройних Сил України, нагрудні знаки «Учасник АТО», військовослужбовцям: Гончаруку Олександру Васильовичу (м. Олевськ), Андрішаку Богдану Романовичу (м. Олевськ), Ліньову Олександру Анатолійовичу (м. Олевськ), Ничипорчуку Максиму Петровичу (м. Олевськ), Налапку Олексію Адамовичу (м. Олевськ), Охрімчуку Юрію Олександровичу (м. Олевськ), Патюку Юрію Валерійовичу (м. Олевськ), Шмату Ігорю Григоровичу (м. Олевськ), Патюку Роману Григоровичу (с. Замисловичі), Бондару Віталію Григоровичу (с. Замисловичі), Синовцю Івану Миколайовичу (с. Замисловичі), Невойту Юрію Павловичу (с. Замисловичі), Шелепйонку Павлу Григоровичу (с. Замисловичі), Грасименку Сергію Леонідовичу (с. Замисловичі), Кравчуку Сергію Миколайовичу (с. Стовпинка), Стрелюку Сергію Сергійовичу (с. Стовпинка), Кравчуку Сергію Миколайовичу (с. Стовпинка), Мельнику Сергію Івановичу (с. Лопатичі), Фурманцю Юрію Володимировичу (с. Лопатичі), Омельчуку Віктору Анатолійовичу (с. Лопатичі), Мельнику Сергію Володимировичу (с. Лопатичі), Буриму Руслану Сергійовичу (с. Майдан-Копищенський), Котвицькому Дмитру Вікторовичу (смт. Дружба), Стафійчуку Олександру Петровичу (с. Тепениця), Курильчуку Василю Юрійовичу (с. Тепениця), Ничипорчуку Юрію Івановичу (с. Майдан) та Кравченку Миколі Миколайовичу (с. Майдан).

Олександр Ніколайчук вручив подяки Житомирської обласної ради та грошові винагороди Федорову Сергію Петровичу, Лозко Сергію Анатолійовичу, Курильчуку Василю Юрійовичу, Волинцю Володимиру Миколайовичу,Рудницькому Олександру Валентиновичу, Шмату Ігорю Григоровичу та Фалевку Олександру Вікторовичу.

Раніше, на засіданні виконавчого комітету були нагороджені подяками Олевської міської ради військовослужбовці: Кострицький Петро Павлович, Саленко Андрій Олександрович, Дрогальчук Валерій Вікторович, Ходюк Віктор Іванович, Філімончук Олександр Миколайович, Амелін Олександр Віталійович, Шибецький Олександр Миколайович, Романчук Олександр  Олександрович, Білюк Василь Олександрович, Павлюк Василь Петрович, Лозко Володимир Іванович, Кручко Ігор Миколайович та Давид Юрій Сергійович.

Концерт був гарно організований, всі підібрані номери виступів, серед яких пісенні, інструментальні та танцювальні, були оригінальні та добре підготовлені. Особливо присутні оцінили пісні «Сонце гріє, вітер віє» та «Біля тополі» у виконанні ВІА РБК. Тяжко не відзначити пісню Олени Бреслаш «Нашим героям», під час якої було продемонстровано тяжкі будні наших військових в зоні АТО. Завершився концерт спільним номером з українськими прапорами «Заспіваймо пісню про Україну».