Перелік об’єктів нерухомості комунальної власності міської ради, які передані в оренду станом на 05.10.2017 року

Міська рада успішно здала в оренду приміщення в селі Жубровичі
Відкрито та прозоро відбувся конкурс на право оренди приміщення загальною площею – 20,3 м.кв. по вул. Шевченка, 12б в с. Жубровичі. Переможцем конкурсу стала приватний підприємець Романенко Олена Михайлівна, яка запропонувала найбільшу оренду ставку 4700 гривень за місяць.
Згідно оприлюдненого оголошення, до міської ради надійшли в запечатаних конвертах прошнуровані та пронумеровані разом з описом конкурсні пропозиції, які були завірені на місці склеювання конверта підписом заявника. 03 жовтня 2017 року у присутності конкурсної комісії з питань оренди, відчуження комунального майна і конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності та учасників конкурсу були відкриті конверти з пропозиціями. Якісно проведена підготовча робота до публічного конкурсу дозволила залучити до міського бюджету додаткові кошти. Разом з тим, команда фахівців Олевської міської ради буде й надалі впроваджувати заходи щодо раціонального використання комунального майна.

Перелік об’єктів нерухомості комунальної власності Олевської міської ради, які передані в оренду станом на 05.10.2017 року

Місцезнаходження об’єкта ПІБ орендаря Площа орендованого приміщення м.кв. Сума оплати в міс./грн.
1 м. Олевськ, вул. Княині Ольи, 1 ФОП Федорчук Катерина Хомівна 22,8 6200,00
2 с. Жубровичі, вул. Шевченка, 10 Мидловець Юрій Федорович 52,5 101,00
3 с. Жубровичі, вул. Шевченка, 10 Клименко Віктор Миколайович 56,2 350,00
4 с. Лопатичі, вул. Гагаріна, 61к ФОП Ренкас Тетяна Гордіївна 39,5 740,00
5 с. Юрово, вул. Центральна, 54 ФОП Ренкас Надія Костянтинівна 40,6 800,00
6 с. Жубровичі, вул. Шевченка, 14 ФОП Романенко Олена Миколаївна 20,3 4700,00

На 15 сесії міської ради, яка відбулась 12 вересня, депутати не надали дозвіл на укладання договору оренди майна по вул. Княгині Ольги з фірмою «Київфарм», яка нещодавно виграла конкурс. Фармацевтична фірма мала намір відкрити там аптеку та сплачувати 4420 грн. в місяць за оренду приміщення. За словами депутатів, це мала сума оренди як для аптеки в центрі міста з площею у 44,2 кв.м., бо сусіднє приміщення площею 22,8 кв.м. орендують за 6200 грн. На дане приміщення знову оголосили конкурс.