У планах міської ради – придбати техніку

За зекономлені кошти від проведених тендерних торгів, яких наразі є 1,6 млн грн, міська рада має намір придбати комунальну техніку для потреб Олевської ОТГ. Про це говорили на засіданні сесії 12 жовтня.

До списку необхідної техніки увійшли автопідіймач, автогрейдер, сміттєвоз, ассонізаторна машина. Кожна має свою ціну, від 1,5 мільйона до 2,5 мільйонів гривень. За законом міська рада не має права купувати уживаний товар (простіше кажучи б/у).

Автопідіймач для ремонту вуличного освітлення або грейдер для профілювання ґрунтових доріг – такої техніки катастрофічно не вистачає в громаді.

Після проведення всіх тендерів, за даними публічної системи закупівель “Прозоро”, буде відома загальна сума і, відповідно, визначено на що із списку вистачить коштів.