Легалізація трудових відносин – на контролі

Одним з дієвих механізмів легалізації трудових відносин є проведення рейдів, обстежень та вивчень робочою  групою з питань легалізації виплат заробітної плати та трудових відносин.

Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати   та зайнятості  населення  райдержадміністрації  06.10.2017 року спільно з представником управління Держпраці в області  здійснено рейд-обстеження суб’єктів підприємницької діяльності щодо встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин на території Олевської територіальної громади.

Члени робочої групи вивчають дотримання трудового законодавства фізичними особами – підприємцями, виявлено 3 неоформлених  працівника. Роботодавцям  були  вручені листи – попередження з вимогою у 3-и денний термін легалізувати робочі місця. На даний час всі працівники легалізовані.

Управління праці та соціального захисту населення надало фотоматеріали проведених обстежень робочою групою з питань легалізації виплат заробітної плати та трудових відносин.

При районній державній адміністрації створена робоча група з питань збільшення надходжень до місцевих бюджетів району,  яка контролює питання нелегального працевлаштування та виплати заробітної плати «у конвертах»,  розробляє та приймає рішення направлені на покращення ситуації в районі з цим негативним явищем.

Упродовж  січня – вересня 2017 року проведено 9 засідань робочої  групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. За цей період робочою  групою  було  обстежено діяльність 300 юридичних та фізичних-осіб підприємців району. За результатами проведеної роботи спільно з органами фіскальної служби району легалізовано працю 250 громадян,  донараховано 160,0 тис.грн. податків та платежів.

За інформацією УП та СЗН