Розпочався ремонт вулиці Свято-Миколаївська

Розпочався капітальний ремонт дороги по вул. Свято-Миколаївська, м. Олевськ. Загальну роботу буде розділено на два роки – частина робіт, на суму 3 202 952 грн., буде виконана цього року, інша частина – в наступному 2018 році.

Наразі відбувається демонтаж та лаштування бордюр. Проект виконує одеське приватне підприємство «Артембуд», яке виграло тендерні торги з пропозицією у 7 300 000 гривень.  В торгах також брало участь публічне акціонерне товариство “Олевське шляхово-будівельне управління №42”, проте їхня пропозиція у сумі 7 435 878 грн. була програшною. Згідно Закону України «Про публічні закупівлі», учасник, тендерна пропозиція якого є найбільш економічно вигідною є переможцем торгів.

Підприємство «Артембуд» також виконує роботи по капітальному ремонту дороги в місті Олевськ по вул. Володимирська.