Обговорення Статуту Олевської міської об’єднаної територіальної громади

В Олевській міській раді відбулося засідання, на якому обговорювався проект Статуту Олевської міської об’єднаної територіальної громади. На ньому були присутні міський голова, заступники, керівники відділів та інші бажаючі особи.

Статут – це установчий документ, який регулює основні сфери життєдіяльності об’єднаної територіальної громади. Його прийняття – пряма компетенція Олевської міської ради.

Проект Статуту Олевської міської об’єднаної територіальної громади розробляв юридичний відділ. Він був розміщений на офіційному сайті громади з метою залучення місцевих жителів до обговорення. Впродовж всього періоду не надійшло жодних пропозицій чи звернень по даній темі.

На засіданні 25 жовтня були узгоджені ряд змін та доповнень до проекту Статуту. Юридичний відділ міської ради взяв їх до уваги. На наступну чергову сесію Статут Олевської міської об’єднаної територіальної громади буде винесений на розгляд депутатів Олевської міської ради.