Соціальні працівники відзначили професійне свято

В першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери. Напередодні в приміщенні ЦХЕТУМу відбувся урочистий концерт, приурочений до професійного свята.

Гостей вітали: заступник міського голови Олександр Ніколайчук, голова районної ради Віктор Троц, заступник голови райдержадміністрації Леонід Котвицький.

Від Олевської міської ради грамоти та грошові винагороди отримали: начальник служби у справах дітей Олевської районної державної адміністрації Орищук Галина, заступник директора, начальник відділу Олевського районного центру зайнятості Дереновська Інна, психолог комунальної установи «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради Скрит Людмила, соціальні робітники с.Сущани комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Олевської міської ради Крепець Тамара і Ковальчук Тетяна, фахівець з фізичної реабілітації комунальної установи «Олевський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Олевської міської ради Слідзевська Алла та практичний психолог комунальної установи «Олевський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Олевської міської ради Гребенчук Оксана.

Олександр Ніколайчук також вручив почесні подяки від Житомирської обласної ради трьом працівникам соціальної сфери: завідувачу сектору з питань соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації Жеребило Тетяні, начальнику відділу з питань соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації Ганушевич Тетяні та головному спеціалісту сектору опіки та піклування служби у справах дітей Олевської райдержадміністрації Дрогальчук Ользі.

Окрім вітань працівників соціальної сфери, згадали також ЗМІ, які висвітлюють їхню роботу, а саме газети «Незалежна» та «Зорі над Убортю». Грамоти вручала начальник управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації Ольга Островська. На жаль, представники «Зорі над Убортю» на захід не прийшли, тому нагороду їм віддадуть згодом.

Окрім урочистих вітань, талановиті діти Олевщини підготували танцювальні та музичні номери, якими з задоволенням насолоджувалися всі присутні.