Ярослав Мидловець – срібний призер чемпіонату України серед юнаків

З 24 по 28 жовтня в м.Ужгород проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків. Збірна команда Житомирської області, яку складає 50% борців Олевської ДЮСШ, також взяла участь у чемпіонаті України. І єдину медаль для області виборов саме вихованець Олевської школи боротьби Ярослав Мидловець (колишній учень Корощинської ЗОШ). До фіналу йому протистояли досить досвідчені юні борці, призери минулорічного чемпіонату України. Але завдяки кращій підготовці й бажанню перемогти Ярослав здобув три перемоги у сутичках і дійшов до фіналу. У фіналі його чекав чемпіон України, призер Європи серед юнаків Давид Шульц з Коломиї. Сутичка між хлопцями була рівна і напружена. По закінченню першого періоду коли наш борець перемагав з рахунком 4:0. Другий період розпочався з атаки суперника, рахунок зрівнявся – 4:4. Після чого Ярославу вдалося взяти два бали і рахунок стає 6:4 на користь Ярослава. Залишається дванадцять секунд  до кінця сутички. У цей час більш досвідчений суперник здобуває 2 бали і рахунок стає 6:6. При рівному рахунку перемога надається тому борцеві, який отримує останню оцінку. Таким чином перемогу отримав Давид, який вже другий рік навчається у Броварському спортивної ліцеї. До речі, Ярослав також вступив до цього навчального закладу і тренується у того є самого тренера, що і суперник. Його особисті тренери Володимир Попков та Юрій Ямчинський сподіваються, що Ярослав досягне тих успіхів, що і його старші товариші – майстри спорту Олександр Булат та Богдан Попков.

Ярославу ж бажаємо рішучості й перемог на борцівському килимі, а його тренерам Юрію Ямчинському і Володимиру Попкову – успіхів у вихованні наступного покоління борців.