Стратегічний план розвитку ОТГ до 2027 року чекає на громадське обговорення

13 листопада відбулося третє і останнє засідання робочої групи зі створення Стратегічного плану розвитку Олевської ОТГ за участі консультанта зі стратегічного планування Володимира Проскурніна. Як завжди участь в засіданні взяли старости, приватні підприємці, депутати, освітяни, держслужбовці, ЗМІ, а також міський голова Олег Омельчук.

Визначено стратегічні напрями розвитку, такі як економічний розвиток громади (інвестиції, розвиток бізнесу, туризму, брендинг території ОТГ), розвиток системи життєзабезпечення на території громади (ремонт доріг, благоустрій ОТГ, санітарна очистка, водопостачання та водовідведення), створення свідомого, інформованого середовища активних громадян (умови для розвитку молоді та дітей, забезпечення соціального та правового захисту населення, інше).

Після цього засідання документ має пройти останні правки. Незабаром будуть проведені громадські обговорення даного документу, дату яких ми повідомимо, після чого його ухвалять на засіданні сесії.