Міський голова дав доручення керівникам відділів та установ

13 листопада перед початком робочого тижня міський голова провів апаратну нараду Олевської міської ради за його заступників, секретаря, керівників відділів та установ.

Міський голова Олег Омельчук дав доручення начальнику юридичного відділу Олені Тимошенко звернутись з листом до голови Житомирської ОДА про неналежний стан доріг районного значення, які сполучають населенні пункти. Як наслідок, учні не можуть доїхати до своїх навчальних закладів. Крім того, підготувати на чергову сесію інформацію по результатах розгляду звернення по питанням повернення лісів АПК.

Начальнику відділу державного архітектурно-будівельного контролю Івану Охремчуку міський голова доручив активізувати питання знесення аварійних споруд в смт. Новоозерянка. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності Віра Дорош має проконтролювати фінансування реконструкції очисних споруд в Олевську.

Головний лікар ПМСД Людмила Орлицька розпочати проведення тендеру по закупівлі автомобіля. Контроль за даним процесом здійснюватиме начальник фінансового відділу Катерина Горпинич. Крім того, Катерина Олександрівна має проконтролювати перерахування коштів від Білокоровицької ОТГ за енергоносії.

За дорученням міського голови начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва Володимир Верещако звернеться до ПП «Артембуд» з метою погодження дати початку виконання робіт по капітальному ремонту дороги по вул. Свято-Миколаївська.

Начальнику відділу реєстрації Людмилі Крижовій голова міської ради Олег Омельчук дав доручення завершити державну реєстрацію Інклюзивно-ресурсного центру.