Міська рада готує проекти на ДФРР

Міський голова Олег Омельчук взяв участь у нараді при голові Житомирської ОДА Ігорю Гундичу, що відбулась 1 грудня.

Збирали керівників громад і районів з приводу подачі проектів для участі у Державному фонді регіонального розвитку. До 15 грудня триває конкурсний відбір проектів ДФРР, які будуть реалізовуватися у 2018 році. Продовжувати прийом після цієї дати ніхто не буде. Про це наголосив очільник ОДА.

У цьому році з фонду ДФРР, близько 3 млн грн, було виділено на реконструкцію головного корпусу Олевської гімназії (заміна покрівлі, утеплення стін, заміна вікон).

Цього разу міська рада готує на ДФРР два проекти – реконструкція стадіону та завершення будівництва гімназії (блок А і блок Б – внутрішні роботи).

Нагадуємо, що проект має відповідати пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку та Стратегії розвитку Житомирської області на 2020 рік.

Результати розгляду будуть відомі після 15 грудня.