Святковий концерт до Дня Збройних Сил України

Українська армія захищає територіальну цілісність нашої держави, забезпечує захист суверенітету, територіальну цілісність і недоторканість нашої країни. Вже не перший рік військовослужбовці захищають мирних жителів від збройної агресії ворога. Серед них є жителі Олевської об’єднаної територіальної громади.

6 грудня в приміщенні ЦХЕТУМу відбувся святковий концерт, присвячений Дню Збройних Сил України. В ньому взяли участь місцеві дитячі колективи. Були підготовані як музичні номери, так і танцювальні. Діти із завзяттям показували свої таланти присутнім, адже висловити свою повагу військовослужбовцям прийшло багато містян.

До вітального слова були запрошені: заступник міського голови Олександр Ніколайчук, керівник апарату РДА Леонід Котвицький та військовий комісар Олевського райвійськкомату, підполковник Ігор Подшивалов.

На святі були вручені особливі нагороди – відзнаки Президента України отримали п’ять військовослужбовців Олевщини: майор Бацюн В’ячеслав Михайлович, сержант Федоров Сергій Петрович, майор Ушко Володимир Іванович, сержант Мельник Микола Григорович та старший прапорщик Куницький Віктор Володимирович.

Від Олевської міської ради подяки та сувенірні подарунки отримали ветерани ЗСУ: підполковник  Осипчук Петро Григорович, підполковник Венгловський Володимир Гвідонович, капітан Мурзін Павло Валентинович, старший прапорщик Колодюк Олександр Михайлович, прапорщик Журба Микола Дмитрович, старший сержант Бондар Любов Михайлівна.

Від Олевської районної ради та РДА грамоти отримали: підполковник Подшивалов Ігор Олексійович, капітан Григор’єв Андрій Іванович, старший солдат Гуринович Олександр Анатолійович та сержант Федоров Сергій Петрович.

Завершився святковий концерт спільним музичним номером «Перлина-Україна», в якому взяли участь діти з усіх виступаючих цього дня колективів.